- O B A V E Š T E NJ E - Poštovani, da bi Kablovaska online nastavila sa radom podrebne su nam donacije. Svako ko je rad da pomogne našoj ideji "Slobodne, besplatne kablovske televizije preko interneta" može uplatiti željeni iznos. Korisnička imena donatora biće objavljena na portalu i forum, uz to će donatori dobiti i VIP status koji će vam doneti mnoge privilegije. Za informacije kako uplatiti donaciju obratite se administratoru preko privatne poruke. Vaša Kablovska online.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

АДМИНЕ ЈАВИ СЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 АДМИНЕ ЈАВИ СЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!! taj Sre Jul 07, 2010 9:15 am

Админе јави се да објасниш ову превару.

СВИ КОЈИ ИМАЈУ ВЕЗЕ СА ОВИМ САЈТМ И ПРЕВАРОМ НЕКА СЕ СМЕСТА ЈАВЕ ДА ОБЉАСНЕ ОВУ ЛАЖ И ВЕЛИКУ ПРЕВАРУ. Evil or Very Mad

Pogledaj profil korisnika

2 Re: АДМИНЕ ЈАВИ СЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!! taj Čet Jul 08, 2010 9:00 am

Сви који су радили на овом сајту нек се одма јави или ћу да вас пријавим надлежнима за кривично дело које сте направили

3 Re: АДМИНЕ ЈАВИ СЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!! taj Čet Apr 21, 2011 8:20 am

Šta su uradili?

ma ovaj cement sere, sajt ne radi od prosle godine, ja sam gledao tv nekih dva meseca sve bilo ok i onda je nestao amin... napustio covek, video da se ne isplati i gotovo.... steta ali gotovo....

iksan ::ma ovaj cement sere, sajt ne radi od prosle godine, ja sam gledao tv nekih dva meseca sve bilo ok i onda je nestao amin... napustio covek, video da se ne isplati i gotovo.... steta ali gotovo....

Sajt ne radi 2 godine i NE SEREM

Podnosim tuzbu protiv admina ne zezam se.

Visokotehnoloskom sudu jer je to visokotehnoloski kriminal .

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Forumotion.com | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Napraviti svoj blog