- O B A V E Š T E NJ E - Poštovani, da bi Kablovaska online nastavila sa radom podrebne su nam donacije. Svako ko je rad da pomogne našoj ideji "Slobodne, besplatne kablovske televizije preko interneta" može uplatiti željeni iznos. Korisnička imena donatora biće objavljena na portalu i forum, uz to će donatori dobiti i VIP status koji će vam doneti mnoge privilegije. Za informacije kako uplatiti donaciju obratite se administratoru preko privatne poruke. Vaša Kablovska online.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

gde da skinem plugin?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 gde da skinem plugin? taj Ned Sep 12, 2010 7:19 am

gde da skinem plugin za vlc??
nece da mi otvori onu adresu sto ste vi postavili, hvala unapred..

Pogledaj profil korisnika

2 Re: gde da skinem plugin? taj Ned Sep 12, 2010 7:25 am

el moze neko da mi pomogne, gledo bi farmu...

3 Re: gde da skinem plugin? taj Ned Sep 12, 2010 7:51 am

el radi uopste ovaj forum??
nisam bio na forumu 2 meseca, tako da neznam kakva je sad situacija, el ima nekog zivog na forumu??

4 Re: gde da skinem plugin? taj Sre Sep 15, 2010 3:52 am

ForzaMilan ::el radi uopste ovaj forum??
nisam bio na forumu 2 meseca, tako da neznam kakva je sad situacija, el ima nekog zivog na forumu??
MA nema tog plagina,izgleda,sve je ovo namestaljka .Kakav je ovo sajt kad se niko od administratora ne javlja,bzv .Ni ja ne mogu nista da gledam,a i ovi koji su postavili da mogu da gledaju ,delo je istog lica ili ti ,admisnistratora ,samo da navuku masu.

5 Re: gde da skinem plugin? taj Sre Sep 15, 2010 7:49 am

OVDE NISTA NE RADI STA JE OVOOOOOOOOOOOOOO Laughing

6 Re: gde da skinem plugin? taj Čet Sep 23, 2010 10:01 am

ADMINEEEEEE, EL CE OVO DA PRORADI ILI NE??

7 Re: gde da skinem plugin? taj Sub Avg 13, 2011 5:05 am

placam koliko treba da ova kablovska proradi i opstane.... nadam se da ce neko od odgovornih ljudi procitati ove moje poruke jer ne znam kako kontaktirati s njima?

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Maca Milenković

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Posedujte blog